O čem blog bude?

20. srpna 2009 v 14:55 | autor blogu-Kačka
Ahoj, ještě jednou vás vítám na svém blogu.
Tento web se bude zabívat těmito tématy: Nirvana,Linkin Park,Beatles,Depeche Mode,U2 atd. zkráceně řečeno všemi skupinamy a jejich členy ,kteří mne nějakým způsobem oslovily a o kterých něco vím. Ale nebudou tu jen články ze světa hudby ,dostane se i na zvířata,filmy,sportovce a mnoho dalších.
Ovšem i vy můžete nějak teto blog ovlivnit.Pokud mi napíšete do komentářů nebo rovnou do : zpráva autorovi.Ráda sem dám něco i od vás.Jest-li že mi pošlete článek už hotový bude u něj uvedeno pouze vaše jméno a však ručíte za to, že jste ho od někoho neokopírovali, pokud zjistím, že jste článek od někoho bez domluvy převzali, bude vám další přidávání znemožněno. V případě, že mi napíšete pouze téma, které byste tu rádi viděli- bez článku- a mne se zalíbí, pokusím se o jeho vytvoření, avšak neručím za to, že tu bude hned další den.
Ovšem i články, které zde jsou nesmíte bez domluvy se mnou kopírovat. V případě zájmu pište do komentářů a připište i e-mail nebo do zpráva autorovi. Ráda vám odpovím. Ti z vás, kteří článek okopírují a nepřipíší odkaz a ani se se mnou nedomluví, budou mezi ostatními blogaři nazváni zloději.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama