Moje třetí SB-Anett

21. října 2009 v 20:52 | Autor blogu-Kačka |  Moje SB
Tak mám nové SB, v pořadí už třetí .Ale cesta k němu nebyla zrovna lehká né ze strany Anett
,ale z mé. Jako u předešlích SB jsem brouzdala po internetu a našla její krásný blog-musím se vám ale k něčemu přiznat, ještě než jsem stačila omrknout o čem tento blog je mě dostal do kolen už pouhý dess ktarý byl tvořen obrázky Kurta-jak jinak že? Prostě závislost s velkým Z- ale když jsem byla schopna už konečně odlepit pohled od dokonalého dessu jsem též nemohla odlepit oči od obsahu těchto stránek. V tu chvíli mě nenapadlo nic jiného, než požádat autorku o spřátelení. Klikla jsem snad hned na první článek ,který mi padl pod myš a okomentovala jak dessign tak mou závislost a připojila jsem k němu ještě žadost.
Avšak nikdo neoodpovídal a tak jsem po čase smířila s tím ,že opět si mě někdo odmítl přidat.
Asi před třemi dny jsem se dívala na komentáře přez správu blogu a tam jsem objevila zabloudilí komenář ze 7.září ve kterém mi Anett přátelství schvaluje, nepochopila jsem jak to, že se mi komentář neobjevil na blogu, ale pak jes si vzpoměla ,že mi nějak blbnul a tak se mi neukazovaly všechny kometáře a některé články jsem také musela zveřejňovat dvakrat nebo víckrát aby se mi tam objevily.
Hned po mém zjištění jsem najela na Anettin blog a zjistila, že mezitím svá SB vytřídila a já jsem byla zrovna mezi nimi proto jsem jí napsala do komentáře omluvu a opakovanou žádost.Anett
mi na štěstí dala ještě jednu šanci -za což jsem jí hrozně vděčná- a proto vám můžu i ukázat diplom ,který pro mě udělala.


SUPROVEJ ŽE JO?!

Opět varování pro ty co by napadlo diplom kopírovat, plné autorské právo na něj má Anett a proto kopírovat až po domluvě s ní!!!!!!

P.S. MOC TI DĚKUJU ZA SPŘÁTELENÍ .KTERÉHO SI VÁŽÍM.A VÁM DOPORUČUJI NAVŠTÍVIT TYTO STRÁNKY ,JSOU OPRAVDU OBSÁHLÉ A AUTORKA NA NICH UVEŘEJŇUJE SVÉ NÁZORY, TAKŽE ŽÁDNÉ SUCHÉ ČLÁNKY-OSTATNĚ STEJNĚ JAKO U MÍCH STÁVAJÍCÍCH SB !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Anett → Your SB With Ideas In The Clouds Anett → Your SB With Ideas In The Clouds | Web | 4. listopadu 2009 v 18:02 | Reagovat

To si napsala moc pěkně! :-) Jsem ráda, že jsme zůstali SB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama